اموزش ایلوستریتور illustrator


آموزش رایگان ایلوستریتور:


آموزش ایلوستریتور در اصل برای افرادی طراحی شده است که به دنبال یادگیری مهارت های کلیدی مورد نیاز برای کار با ادوبی ایلوستریتور هستند. این آموزش ها به درد طیف وسیعی از کارآموزان می خورد و به آن ها کمک می کند راحت تر با این برنامه آشنا شوند. سعی کردیم این آموزش ها را به گونه ای طراحی کنیم که هم به درد افراد مبتدی و هم به درد افراد حرفه ای بخورد. به همین خاطر افراد می توانند بر روی ایلوستریتور آثار هنری دو بعدی ایجاد کنند و تکنیک ها و روش های زیادی را بیاموزند. این سری از آموزش رایگان ایلوستریتور به شما کمک می کند فرآیند کار با ایلوستریتور را بیاموزید و یک سری نمونه عملی در اختیارتان می گذارد که درک بهتر این برنامه را راحت تر می سازد.

آموزش ایلوستریتور مقدماتی


در این مقاله می خواهیم به طور مختصر درباره شروع آموزش ایلوستریتور صحبت کنیم. نرم افزار ادوبی ایلوستریتور یکی از نرم افزارهای گرافیکی مبتنی بر وکتور است که توسط شرکت ادوبی در سال 1985 توسعه پیدا کرد. این برنامه برای اولین بار برای مک اپل نوشته شد بعدها در سال 1989 نسخه ویندوزی آن نیز در اختیار کاربران قرار گرفت. ایلوستریتور برای آسانتر کردن کارهای طراحی توسعه پیدا کرد.


چرا به یادگیری ایلوستریتور نیاز داریم؟


این روزها همه افراد به نحوی با کارهای گرافیکی سر و کار دارند. همیشه تقاضای زیادی برای کار با ایلوستریتور وجود داشته است چون این برنامه ابزارهای متعددی در خود دارد که به طور منحصر به فرد برای طراحان گرافیک و ویرایشگران طراحی شده است. اگر اینترنت را جستجو کنید می توانید مقالات زیادی در باب مقایسه آموزش رایگان ایلوستریتور و کورل دارو بیابید.

اموزش ایلوستریتور


یادگرفتن ایلوستریتور اساسا برای کسانی پباده سازی شده‌است که در‌پی فرا گرفتن مهارت های اصلی موردنیاز برای عمل با ادوبی ایلوستریتور می‌باشند . این یادگرفتن ها به درد طیف وسیعی از کارآموزان می‌خورد و به آنها یاری می نماید راحت خیس با این برنامه آشنا شوند . کارایی کردیم این فراگیری ها را به نحوی پباده سازی کنیم که نیز به درد اشخاص مبتدی و تازه کار و نیز به درد اشخاص ماهر بخورد . به همین خاطر اشخاص می‌توانند بر روی ایلوستریتور اثرها هنری دو بعدی ساخت نمایند و تکنیک ها و روش های متعددی را بیاموزند . این محرمانه از یادگرفتن مجانی ایلوستریتور به شما امداد می نماید پروسه فعالیت با ایلوستریتور را بیاموزید و چندین مثال عملی در اختیارتان میگذارد که شعور خوب تر این برنامه را راحت خیس تولید میکند .

فراگیری ایلوستریتور مقدماتی


درین مقاله میخواهیم به صورت مختصر در رابطه آغاز یادگرفتن ایلوستریتور حرف کنیم . اپلیکیشن ادوبی ایلوستریتور یک کدام از قابل انعطاف افزارهای گرافیکی بر طبق وکتور است که بوسیله کمپانی ادوبی در سال 1985 بسط پیدا کرد . این برنامه برای نخستین دفعه برای مک اپل متن شد بعد ها در سال 1989 ورژن ویندوزی آن هم در اختیار یوزرها قرار گرفت . ایلوستریتور برای آسانتر کردن شغل های پباده سازی توسعه و گسترش پیدا کرد .

چرا به فراگرفتن ایلوستریتور نیاز داریم؟


این روز ها همگی اشخاص به گونه ای با شغل های گرافیکی راز و عمل دارا هستند . مدام تقاضای متعددی برای عمل با ایلوستریتور وجود داشته است زیرا این برنامه ابزارهای زیادی در خویش داراست که به صورت منحصر برای طراحان گرافیک و ویرایشگران پباده سازی شده‌است . در صورتی‌که وب را کاوش فرمایید می‌توانید مقاله‌ها متعددی درباره‌ی مقایسه فراگیری مجانی ایلوستریتور و کورل دارو بیابید .

اموزش ایلوستریتور


با وجود ترقی ها و به روزرسانی هایی که یوزرها می‌توانند به صورت منظم در ایلوستریتور اخذ نمایند این برنامه به یک کدام از برنامه های دوستداشتنی طراحان تبدیل شده‌است . علاوه بر تمامی این ها , ادوبی ایلوستریتور دربین طراحان تصاویر دو بعدی و ویرایشگران تصویر به یک برنامه دوستداشتنی و حق تقدم دار تبدیل شده‌است زیرا می‌توانند به راحتی تصاویر و اثر ها هنری شان را به بقیه برنامه های ادوبی که در creative cloud می‌باشد ایمپورت و اکسپورت نمایند .

کاربردهای اپلیکیشن ایلوستریتور :


این ایام نسبتاً در هر صنعتی می توان از ایلوستریتور برای هدف های و نیازهای متعدد بهره برد . صعت فشن و مد از این برنامه برای پباده سازی جامه های دیدنی به کار گیری می نماید . این در حالیست که صنعت ساخت کفش از یادگرفتن ایلوستریتور برای پباده سازی کفش های متعدد سود می‌برد . ادوبی ایلوستریتور یکی برنامه هایی است که در هر صنعتی و برای پباده سازی هر چیزی به کارگیری می شود . شکلک و آیکون تلفن همراه ها به خیر و خوبی در ایلوستریتور پباده سازی می گردند . لوگوی وبسایت یا این که کارت های ویزیت را نیز می شود به راحتی بر روی این اپلیکیشن پباده سازی کرد . کاربردها و مصارف ایلوستریتور نامحدود است . این اپلیکیشن در سرتاسر دنیا و در صنعت های متفاوت مورد به کارگیری قرار می‌گیرد .

پیش نیازهای اموزش ایلوستریتور


پیش نیاز خاصی برای یادگرفتن بدون‌پول ایلوستریتور نیست . چه بسا اشخاص مبتدی و تازه کار نیز سوای داشتن دانشی در رابطه پباده سازی می‌توانند فعالیت با این اپلیکیشن را یاد بگیرند . به همین خاطر اشخاص فقط می بایست مبنا عمل با این نوع قابل انعطاف افزارها را بلد باشند و مفاهیم تصاویر دو بعدی را بشناسند .
مخاطبین انگیزه :
یادگرفتن ایلوستریتور بوسیله هنرمندان و ویرایشگرانی مورد استعمال قرار میگیرد که در صنعت پباده سازی لوگو , کارت ویزیت , صفحه ها اینترنت , کاور مجلات , پباده سازی های جالب و پباده سازی کفش و غیره می‌باشند .


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *